Přeskočit na obsah

Ubytování v Tatrách

Skvělé ceny i výběr

Nízké Tatry nabízí široké možnosti ubytování pro každou peněženku. Vybere si opravdu každý. K dispozici jsou horské apartmány s širokými výhledy, luxusní hotely, ubytování střední kategorie, rovněž rodinné penziony a intimní ubytování v soukromí. Nesmíme zapomenut ani na tábořiště a kempy pro aktivní turisty a cyklisty.

Pronájmy horských dřevěnic

Velmi cenově výhodné jsou pronájmy horských chalup a dřevěnic. Díky levným cenám pořídíte dovolenou doslova za hubičku. Ovšem to nejkrásnější a nejromantičtější ubytování najdete na vrcholcích hor. Mnohé horské chaty a útulny nabízí ubytování.

Hřebenové chaty

Je sice skromné, ale o to krásnější. Nejlepší místo pro Vaše líbánky nebo oslavu výročí. Jedná se o typické stylové ubytování na Slovensku. Budete doslova jako v nebi. Velmi nádherným zážitkem je pak východ slunce na hřebeni. Magické výhledy a blahodárné ticho za brzké ranní vstávání určitě stojí.

Kde se ubytovat?

Nejlepší možností je ubytovat se v některém z místních letovisek, které Vám poskytnou dokonalé turistické zázemí. Odtud pak můžete vyrážet na horské túry. Ubytovacími kapacitami nejlépe disponují střediska v údolí po Chopkem: na Lúčkách, na Zahrádkách, střediska Jasná pod Chopkom, Tále, Srdiečko, Kosodrevina nebo Mýto pod Ďumbierom. Skvělou možností je středisko Čertovica. Obec Donovaly a Liptovská Teplička také mají co nabídnout. Hlavní turistickým východiskem do oblasti Chopok – sever je Liptovský Mikuláš, do oblasti Chopok-jih zase Brezno. Od roku 1964 patří turistické osady v Demänovské doline pod jednu administrativní jednotku.

Náš tip: Rádi byste strávili dovolenou v Nízkých Tatrách? Toto slovenské pohoří vám má rozhodně co nabídnout. Pakliže nechcete za pobyt utratit až příliš, využijte slevy na dovolenou a užijte si ji na plno za pár korun díky slevovému serveru. Najdete řadu levných nabídek do krásných a luxusních hotelů, ve kterých se můžete ubytovat.

Tvorba webových stránek: Webklient